pátek 12. listopadu 2010

Dr. Grant Hamilton: v jednoduchosti je krása

Jste spokojeni se svým doktorem? Asi málokdo. Správný doktor by jistě měl mít šikovné ruce, ale kdo z nich je má, že? Naopak velkou fantazii by doktor mít raději neměl. Dr. Grant Hamilton má ale rozhodně obojí.

Tento vystudovaný doktor, úspěšně se věnující plastické chirurgii, totiž vytváří jedny z nejzajímavějších a zároveň nejjednoduších Polaroidových snímků. Často se říká, že v jednoduchosti je krása. Hamiltonovy snímky jsou toho živým důkazem. Využívá klasického Polaroid 600 filmu a jeho fotky tak vlastně zobrazují přesně to, co si většina z nás pod Polaroidem představí - tolik typické a krásné barvy. Hamilton je dokáže využít naprosto perfektně. Fotí především textury, struktury a detaily všemožných barevných ploch. Přitom nechává hodně prostoru k zamyšlení, není mnohdy jednoduché uhodnout, co na snímku vlastně je. Každý má ale svůj osobitý styl.

Nechte se tedy inspirovat barevnými plochami od plastického chirurga a jeho SX-70. Vždyť kdo jiný by měl mít smysl pro estetičnost ;-)Žádné komentáře:

Okomentovat