pondělí 13. prosince 2010

Vánoce a pár tipů na dárky

Vánoce se blíží a ať se vám to líbí nebo ne, budete muset rozdat nějaké ty dárky. Nevím jak vy, ale já mám s jejich výběrem tradičně problém. Vždycky si říkám, že by to chtělo něco originálního, ale než něco vymyslím, je najednou 24. ráno (tzn. 12.00) a nezbyde mi, než běžet do Tesca pro flašky a podobně. Proto jsem se rozhodl, že se po něčem zajímavém tentokrát zkusím podívat alespoň o ten týden dříve. Tady je pár foto-stylovek-tipů.


Místo ponožek bychom se letos mohli zkusit orientovat na jiné oblečení a doplňky. Poměrně zajímavé věci se dají koupit na serveru etsy.com. Jde o stránku, kde můžou různí "kutilové / umělci" nabízet svoje díla. Mile mě překvapilo, kolik věcí souvisejících s Polaroidy se zde dá najít - od placek "save polaroid" až po trička, alba, nebo třeba naušnice. Najít se toho dá opravdu hodně!
Levnou a zajímavou variantou je určitě i obyčejný Polaroid snímek, který můžete jako dárek pořídit. Fantazii se meze nekladou, a tak můžete například přítelkyni dát podepsaný portrét milenky nebo babičce fotku vaší skříňky plné prázdných lahví od rumu a použitých kondomů. Nebo vás třeba napadne i něco lepšího ;-)

Žádného fanouška fotografie určitě neurazí, když mu dáte fotoaparát. V dnešní době není žádný problém vyhmátnout nějakou starou stylovku za pár korun, která znalce jistě potěší. Nemusí jít nutně o Polaroid. Například server Aukro.cz je plný historických fotoaparátů, které mají jistě zajímavou hodnotu a pro mnoho lidí jsou skvělým dárkem. Ať již jde o Flexaretu, LOMO nebo třeba SX-70.


Za zmínku rozhodně stojí i nové fotoaparáty. Neříkám, abyste někomu kupovali Mark II (nejsem zrovna příznivcem velkých dárků, myslímže originální maličkost docela stačí, ne?), ale i za velmi rozumné peníze se dá koupit foťák, který není o nějaké foto kvalitě, ale především o stylu. Tím může být například Action Sampler - taková malá levně vypadající krabička, která vyfotí na jedno filmové políčko 4 snímky hned za sebou. Zní to možná divně, ale je to například na focení zimních sportů naprosto skvělá věcička!
Chtěli bychom vám tímto v příštích dnech nabídnout několik dárků přímo od Polaroid Love. Prvním takovým zástupcem je výše zmíněný Action Sampler, který od nás můžete již dnes koupit na serveru Aukro.cz. Do Vánoc vám ještě představíme speciální Polaroid Love edice fotoaparátu Polaroid 600. Doufám, že vám to pomůže vyřešit nutně přicházející dárkovou krizi :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat