středa 1. prosince 2010

Vánoční SOUTĚŽ o speciální edici Polaroidu 635CL

Zúčastněte se Vánoční soutěže s POLAROID LOVE a vyhrajte legendární fotoaparát Polaroid 635CL! Pravidla jsou následující:

Soutěžíme o nejlepší instantní fotografii. Můžete posílat snímky na libovolné téma, libovolný Polaroid formát a libovolný film. Fotografie nahrávejte oskenované včetně bílého rámečku a bez PC úprav. Vyhrazujeme si právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou toto splňovat. Každý může nahrát libovolný počet fotografií. Fotografie nahrávejte na zeď na naší Facebook stránce a do popisu napište "soutěž". Zobrazí se jak na naší zdi, tak ve fotoalbu naší skupiny.

Výherce vybereme podle toho, která fotografie bude mít nejvíce "Líbí se mi". To znamená, že můžete svoji fotku ukázat kamarádům, kteří pro ni budou hlasovat a o výherci tak rozhodnou čtenáři a jiní návštěvníci našeho FB profilu. Fotografie můžete nahrávat do 23.12. Na Štědrý den bude poté vyhlášen výherce.

Výherce se bude muset prokázat jako skutečný autor fotografie. Pokud tak učiní, obdrží od nás speciální exkluzivní POLAROID LOVE edici fotoaparátu Polaroid 635CL. Jak tato edice vypadá vám v následujících dnech ukážeme a rozhodně se máte na co těšit!

Zúčastněte se naší soutěže, komentujte fotky a hlavně nám pomozte vybrat výherce!


Žádné komentáře:

Okomentovat