pátek 28. ledna 2011

Doprodej zbytků z hromadných nákupů


Určitě jste již zaznamenali, že jsme ukončili hromadné nákupy instantních filmů. Nevěšte ale hlavu - nabízíme vám další způsob, jak se dostat k vašim oblíbeným Impossible filmům!

Hromadné nákupy byla určitě zajímavá zkušenost, nicméně pro nás ne zcela úspěšná. Výsledkem je sice mnoho spokojených kupců, ale zároveň mnoho filmů, které nám zbyly - někdo si objednal a nezaplatil, někdo si to rozmyslel... znáte to. Proto jsme se rozhodli vám tyto zbývající filmy nabídnout k odkoupení. Jsou nerozbalené a zcela nové. Všechny filmy jsme umístili na server Aukro.cz, odkazy jsou tady:

AKTUALIZOVÁNO:
vyprodáno!

Filmy rádi prodáme i mimo Aukro, stačí napsat mail (PolaroidLoveTeam@gmail.com) nebo zprávu na Facebooku.

Jistě jste si také všimli, že jsme se zmiňovali o tvorbě e-shopu, a že v anketě vpravo e-shop jednoznačně vede. Proto je myslím ten pravý čas na oficiální oznámení - na e-shopu skutečně pracujeme a bude spuštěn koncem února! Máte se rozhodně na co těšit - již teď je jisté, že v nabídce nebudou chybět filmy všech druhů, Polaroid fotoaparáty, LOMO fotoaparáty a mnoho doplňků. Máte nějaký tip, co byste rádi v e-shopu našli? Dejte nám vědět!

Jako ochutnávku stále nabízíme tento skvělý LOMO fotoaparát:

O všem vás samozřejmě budeme informovat :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat