pátek 21. ledna 2011

Inspirujte se: Jeremy Kost a jeho noční život

Potřebujete inspiraci pro vaše Polaroid fotky? Možná pro ni nemusíte chodit tak daleko a vymýšlet kdo ví co. Možná se vám podaří proslavit se i focením obyčejných párty fotek, jako se to povedlo texaskému fotografovi jménem Jeremy Kost.

Polaroidu a fotografii vůbec se údajně začal věnovat zcela náhodou právě na jakési párty, kde si Polaroid půjčil, udělal s ním pár fotek ožralých kamarádů a zkrátka ho to začalo bavit. Trvalo mu ještě docela dlouho, než objevil i jiná než párty témata, nicméně proslavil se právě jimi. Fotil a stále fotí totiž rozsáhlou sérii nočního New Yorku. Pohybuje se po párty plných celebrit a fotí je v jejich nejhorších chvilkách, takže - i když to zní dost pošahaně - je to vlastně bulvární Polaroidová fotografie. Fotí nicméně i jiné věci, jako například nahá mužská těla - o tom se mi ale příliš psát nechce ;-)


Přesto si myslím, že se dají najít určitě zajímavější témata než je alkoholismus a noční život, proto berte tento článek jenom jako pomoc v největší nouzi!

Pokud by někoho přecejen zajímala Polaroid párty fotka anebo Polaroid bulvární fotka, doporučil bych používat fotoaparát SPECTRA nebo IMAGE, protože mají poměrně účinný integrovaný blesk a především se pro ně ještě dají sehnat originální a původní filmy, které jsou na focení za špatných světelných podmínek jedinými rozumně použitelnými.


Žádné komentáře:

Okomentovat