středa 5. ledna 2011

Vyhlášení Vánoční soutěže + novinky pro rok 2011


Vánoce i Silvestr jsou za námi. Většina z nás už vystřízlivěla a tak nastal ten správný čas pustit se znova do práce, zrekapitulovat minulý rok a připravit se na ten nový. Přečtěte si, co se dělo a bude dít okolo POLAROID LOVE.

Vyhlášení Vánoční soutěže
Fotografií v soutěži opravdu nebylo mnoho, přesto myslíme, že se našly velmi hezké kousky. Vítězem se stala Barbora Mrázková a její švédská dvojka na mostě. Fotoaparát Polaroid 600 už je pomalu na cestě k ní :-)
Gratulujeme!

POLAROID LOVE vznikl na sklonku roku 2010. Za tu dobu jsme stihli nasbírat zhruba 70 fanoušků na Facebooku a kolem padesáti návštěv blogu denně. Přinesli jsme vám celkem 23 článků, návodů nebo tipů. Uskutečnili jsme dva hromadné nákupy Polaroid filmů.

A co chystáme na rok 2011? Především bychom rádi zvýšili čísla výše uvedená. Myslíme si, že fanoušků instantní fotografie je v Česku a na Slovensku daleko více a byli bychom rádi, kdyby o nás věděli úplně všichni.

Proto očekávejte, že budeme psát více článků, budeme POLAROID LOVE více propagovat a budeme vymýšlet nové projekty. Můžete se těšit na mnoho zajímavého! Především plánujeme uskutečnit prodejní výstavu, na které bychom rádi dali prostor všem "instantním fotografům" mezi vámi. Přemýšlíme o tom, že rozšíříme naše témata i na v poslední době velmi oblíbenou lomografii. V plánu je rozhodně další soutěž. V nejbližších týdnech snad konečně dojde na slibovanou speciální POLAROID LOVE edici fotoaparátů. Rádi bychom rozjeli diskusní fórum, přemýšlíme také o přesunu blogu na vlastní doménu a vytvoření kompletní stránky. A, co je možná nejzásadnější novinkou, plánujeme vytvořit e-shop s filmy, fotoaparáty a blbůstkami okolo - těšte se na Polaroid trička, placky, knížky a podobně.

Rok 2011 bude pro nás určitě zlomový. To samé od něj očekává samotný Impossible Project, který se chystá vydat mnoho novinek - jmenujme například další generaci filmu PX70. My budeme rozhodně u toho a budeme se vám snažit přinášet další a další novinky, tipy a triky ze světa Polaroidů. Máme se určitě na co těšit :-)

Šťastný a (snad konečně už skutečně) barevný nový rok!

Žádné komentáře:

Okomentovat