neděle 6. března 2011

Je to tady: e-shop oficiálně spuštěn!

Slibovali jsme, makali jsme, nestíhali jsme psát, nestíhali jsme fotit. Ale vyplatilo se to - dlouho slibovaný a očekávaný PolaroidLove e-shop je konečně tady. A to je důvod k oslavě!

Na e-shopu jsme začali pracovat prakticky hned po Novém roce, když se v uveřejněné anketě ukázalo, to není úplně špatný nápad. Jak už to tak bývá, dalo nám to mnohem víc práce, než jsme očekávali, ale teď, 7. března, jsme se konečně dostali ke konci a vše připravili - pojďme se tedy podívat, co vás čeká.

Naším cílem je nabídnout vám možnost jednoduše, rychle a levně sehnat vše potřebné k naší oblíbené instantní fotografii. A nejen to. Chceme vám to nabídnout tak, jako nikdo jiný - totiž stylově, v originálních PolaroidLove krabicích, s českými manuály a spoustou dalších překvapení.

Co jsem pro vás připravili?
E-shop jsme rozdělili do třech sekcí: Polaroid, LOMO a Ostatní.

V sekci Polaroid vám budeme samozřejmě nabízet Impossible filmy, na které se určitě těšíte. Co je ale zajímavějším, budeme vám také nabízet ty nejhezčí a nejzachovalejší Polaroid fotoaparáty, které vždy vyzkoušíme, důkladně vyčistíme, přidáme k nim český manuál, knížku tipů a triků a speciální PolaroidLove certifikát. A co je možná ještě o něco zajímavější, v nabídce najdete i originální doplňky jako placky nebo trička. A především, co je naprosto nejzajímavější - budeme vám nabízet i speciální PolaroidLove edice! Můžete se těšit například na naší vlastní designovou edici SX-70...

LOMO sekce je (překvapivě) určena pro příznivce tolik oblíbené lomografie. Těšte se na dobré známé Action Samplery za super ceny, na vyčištěné a odzkoušené staré ruské Směny, nebo na speciální expirované lomo filmy.

A sekce ostatní? Ta je momentálně prázdná, nicméně ji pečlivě sledujte, protože právě v ní se budou objevovat specialitky, jako podvodní nebo třeba 360ti stupňové foťáky.

Proč kupovat zrovna u nás?
Kromě toho, že vám nabízíme kompletní vybavení pro instantní a lomo fotografii za super ceny a maximálně stylově, často s originálním původním příslušenstvím a vždy s českým manuálem? Pokud by ani to nestačilo, věřte, že jsme jenom nadšenci, kteří z vás nechtějí ždímat peníze, ale spíše se s vámi podělit o svůj největší koníček, rozšířit řady fotografických nadšenců a dát dohromady jakousi českou, "instantní" komunitu. Proto se můžete spolehnout, že budeme ochotni vám vždy se vším poradit, pomoci a vyhovět :-)

Proč nám být věrným?
Abyste věděli, že si vás jako našich čtenářů vážíme, chystáme pro vás věrnostní a fanouškovské slevy. Na naší facebook stránce i zde na blogu se budou objevovat různé slevové akce určené jenom pro vás, stejně jako chystáme výhodnější ceny pro stálé zákazníky. Nemusíte se bát, již první nákup po registraci se vám počítá.


Závěrem - ze začátku...
Jelikož jsme skutečně pouze nadšenci a nikoliv zkušení obchodníci ani zkušení e-shop programátoři, buďte prosím ze začátku shovívaví. Když budete mít zájem o zboží, které není na skladě, dejte nám vědět, stejně jako když narazíte na nějakou chybičku.

Jako speciální akci při příležitosti spuštění shopu vám nabízíme ke každému LOMO fotoapártu FILM ZDARMA! Stačí při objednávce uvést heslo, které najdete na naší facebook stránce. Platí do vyčerpání zásob.

Děkujeme za přízeň a za výdrž... a hurá do focení!
www.polaroidlove.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat