sobota 19. března 2011

Představujeme originální POLAROID LOVE TRIČKO a vyhlašujeme o něj SOUTĚŽ!

Včera jsme slibovali malé překvapení a dneska je tady - představujeme nové tričko Polaroid Love! A ihned vám dáváme šanci jedno získat, zároveň totiž vyhlašujeme další soutěž. A tentokrát velmi jednoduchou. Přečtěte si pravidla, účastněte se, pomozte nám tak zdokonalit náš blog i e-shop a hlavně vyhrajte krásné a originální Polaroid Love tričko :-)

Tričko navrhnul Tomáš původně jen tak pro nás. Neskutečně se ale povedlo a navíc se setkalo s velkým úspěchem, a proto jsme se rozhodli udělat jich více a nabídnout je i vám. Nemáme v úmyslu je prodávat, budou spíše pro speciální příležitosti, jakou je například tato soutěž. A samozřejmě budou také určena pro naše nejvěrnější fanoušky ;-)
Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Napište na zeď naší Facebook stránky cokoli, co byste rádi na našem blogu, e-shopu nebo i Facebooku vylepšili, změnili nebo zavedli. Fantazii se meze nekladou, oceníme jakýkoli návrh i jakoukoli kritiku. Tričko vyhrává ten, kdo získá nejvíce "líbí se mi". Neváhejte tedy vymýšlet originální nápady a pokuste se zaujmout co nejvíce lidí. Vítězný návrh, pokud bude realizovatelný a ne uplně pitomý ;-), provedeme.
Hodně štěstí!Žádné komentáře:

Okomentovat