sobota 19. března 2011

Tip: Novinky a specialitky v e-shopu!

Jak jsme slíbili, připravili jsme pro vás nějaké to nové a hodně zajímavé zboží. Podařilo se nám sehnat jednu opravdu fantastickou stylovku. Podívejte se s námi!

Polaroid Image 2
Polaroid Image/Spectra už jistě znáte, určitě s ním mnoho z vás fotí. Je asi nejzajímavějším Polaroidem co se týče ceny vs. výkonu. Dá se sehnat za jen o trochu vyšší peníze než klasická "šestistovka" a přitom má podstatně levnější filmy. A to není vše - velkým plusem Spectry je, že se stále prodávají klasické Polaroid filmy s tolik typickými barvami!

Objevili, vyčistili a odzkoušeli jsme pro vás tento fotoaparát ve verzi Image 2, která podle nás patří k designově nejpovedenějším Spectrám.


Polaroid SX-70 Alpha
Druhou novinkou je taky foťák, který už je vám určitě dobře známý - legendární Polaroid SX-70. Ten byl prvním instantním fotoaparátem, které používají tehdy novou generaci filmů - takové, kde se fotka vyvine sama, bez onoho odloupnutí známého ze starších foťáků, jakým je třeba EE66. SX-70 nikdy nebyla zrovna levná, ale přesto se okamžitě stala trhákem a svoji oblibu si udržela dodnes. Je patrně nejslavnějším Polaroidem všech dob, dalo by se říci, že je symbolem. Dodnes budí díky své speciální a zajímavé konstrukci pozornost všude, kde se ukáže. Vyráběla se poměrně dlouho a vzniklo mnoho verzí, které se lišily v provedení, použitých materiálech i funkcích.

My už vám nabízíme verzi Alpha (jednu z prvních) ve stříbrném kovovém provedení. Teď jsme pro vás ale sehnali SXko jiné, možná i zajímavější - a totiž cenou. Jelikož není nabízená SX-70 v opticky zrovna perfektním stavu a má již popraskanou kůži, rozhodli jsme se nabídnout vám ji za co nejzajímavější peníze a troufáme si tvrdit, že jde momentálně o nejlevnější plně funkční a odzkoušenou SX-70 v čechách.


Holga
Rozhodli jsme se trochu rozšířit naši LOMO sekci a nabídnout vám také jeden z nejoblíbenějších fotoaparátů posledních měsíců, slavnou Holgu. Ta je známá nejen pro svoje super stylově nekvalitní fotografie, ale také pro svůj super stylový a barevný design. Holgu můžeme považovat nejen za foťák, ale i za jakýsi módní doplněk :-)
Jelikož si ale nejsme jisti, jaký o ni bude zájem (přecijen jsme všichni spíše nadšenci do Polaroidu, ne?) a jelikož není v našich možnostech zaplnit si jimi rovnou sklad, jsme nuceni ji ze začátku nabízet s dodací dobou na dotaz, kdy ji objednáme až konkrétně pro vás. Doufáme, že vás to neodradí, protože cena je rozhodně zajímavá. Na výběr je mnoho barevných variant, včetně klasické černé.


Fujifilm FP-100C a jiné...
Často probíraný film nahrazující packfilmy do Polaroidů Type 100 (např. naše EE66) je určitě docela zajímavou volbou - hodně muziky za málo peněz. Opět ale nemáme ponětí, kolik z vás fotí těmito historickými Polaroidy, a proto jsme nuceni nabízet Type 100 filmy (nejen Fuji, ale i orig. Polaroid!) s dodací dobou na dotaz.


Specialitka na závěr: Polaroid SLR 680!
SX-70 se vyráběla opravdu velmi, velmi dlouho. Jenže pak přišla řada 600, s nimi zcela nový film a zcela nové nároky. A tak inženýři z Polaroidu představili SLR 680...

Tento nástupce legendární SX-70 si zachoval její typický design, konstrukci i skvělé optické vlastnosti. K tomu ale přidal mnoho dalších featurek - zaprvé je určen pro filmy typu 600, což byl hlavní důvod jeho uvedení. Navíc ale disponuje Sonarem - slavným systémem automatického ostření známého z nejlepších "šestistovek". A k tomu přidává skvělou funkci automatického blesku, který se dokáže naklánět podle toho, jak jste fotografovanému předmětu blízko a pomáhá tak dosáhnout co nejlepších výsledků. Navíc umožňuje, stejně jako SX-70, používat barevné a jiné filtry.

SLR680 je zkrátka nejvychytanějším a nejlepším Polaroidem fotícím na klasické 600/SX-70 filmy, který je zároveň zabalen v tom nejhezčím těle, jaké Polaroid kdy vyrobil. A to je také důvod, proč je tak těžko k sehnání a proč se prodává za tak neskutečně vysokou cenu. Možná jste zaznamenali speciální akci Impossible Projectu, který tyto fotoaparáty nabízel za neuvěřitelných 600E (skoro 15.000Kč spolu se dvěma filmy). I přes takto vysokou cenu byl vyprodán (celkem bylo k prodeji něco málo přes 20 kusů) během několika dní!


My jsme se rozhodli nasadit cenu PODSTATNĚ NÍŽE, přestože je náš kousek taky v naprosto perfektním stavu, kompletně vyčištěný a odzkoušený. I přes výrazně nižší cenu se stává nejluxusnějším Polaroidem v naší nabídce. Máme pouze jeden kus, takže neváhejte dlouho! :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat