pondělí 11. dubna 2011

Holka od vedle & PolaroidLoveZapůjčili jsme jeden z našich Polaroidů redakci časopisu MAXIM, aby s ním jejich fotograf mohl nabídnout účastníkům párty možnost vyfotit se s MAXIM modelkami. Přečtěte si, jak to celé dopadlo!

Párty Holka od vedle je každoroční vyhlášenou akcí, na které se odehrává finále volby "miss Maxim". Možnost vyfotit se na místě s modelkami je na těchto párty běžná, ale fotograf David Háva si posteknul, že s digitálem to zkrátka není zrovna praktické - a tak přišel ke slovu Polaroid, ze kterého fotka "ihned" vyleze a fotografovi tím odpadá spousta práce s rozesíláním snímků. A navíc je fotka z Polaroidu přece zajímavější, než z nějakého digitálu, no ne?


K dispozici byl tedy náš foťák Polaroid Image System a k němu 100ks původního barevného Polaroid filmu. Řeknete si, že 100 snímků je hodně, ale ve skutečnosti se po nich zaprášilo během jediné hodiny. Hromada prázdných obalů mluví za vše.

Akce samozřejmě nebyla pouze o focení Polaroidem - pro bližší představu atmosféry jsme vám pořídili několik snímků z naší SLR 680 ;-)

Párty se skutečně povedla, stejně jako se povedly finalistky soutěže i ono focení. Na kompletní fotoreportáž z akce se můžete podívat na naší Facebook stránce.

Pokud jste se akce zúčastnili, můžete nahrát svoji Polaroidovou fotku, nebo se alespoň označit na našich fotkách!


Žádné komentáře:

Okomentovat