sobota 16. dubna 2011

Jak bylo na jarním Code Mode?

Letošní jarní Code Mode bylo opět větší než to loňské, fantastické prostory Karlín Hall málem praskaly. I přes proudící davy lidí se ale opět skvěle povedlo!

Je radost vidět české designery a návrháře přinášet stále nové a nové nápady a moci je porovnat vedle sebe se starými známými kousky. Originalitou se tu rozhodně nešetří. Zmínku si zaslouží například papírové lustry Lumira, anebo skvělé tašky Vinylbags. Klasikou jsou tu holky z Minimon.cz nebo třeba Odd room.

Zmínku si ale zaslouží i samotný prostor Karlín Hall, jedna z nejúžasnějších industriálních staveb, do které se můžete jako návštěvník podívat. Code Mode stojí za návštěvu už jen kvůli možnosti pozorovat pomalu zapadající slunce skrze ty nádherná tovární okna!

Pro nás ale Code Mode znamenal především příležitost pro navázání spolupráce a rozšíření naší Pola-komunity :-) Neradi bychom to zakřikli, ale zatím to vypadá, že tahle mise byla splněna a tak se můžete v blízké budoucnosti těšit na několik super zajímavých novinek!1 komentář: