čtvrtek 28. dubna 2011

Nemožné opět překonáno - barvy jsou tady!

Den D, hodina H.. nazvěte to jak chcete, v každém případě je to velká událost, na kterou jsme dlouho čekali. Je to revoluce v "Polaroidografii". Od této chvíle bude focení našimi šestistovkami ještě větším zážitkem než dříve. A hlavně ještě barevnějším - 5. května 2011 je totiž oficiální datum uvedení nového barevného filmu!

Impossible Projectu trvalo více než rok, než vyvinul plně barevný materiál srovnatelný s původními filmy typu 600. Od prvního Color Shade filmu, přes Color Shade PUSH! a přes betaverzi 680, kterou jste si s námi mohli vyzkoušet, jsme se dostali k tomuto novému zázraku. Podívejte se, jak vývoj vypadal na fotografiích:

O novém filmu zatím nevíme vůbec nic. Je ale téměř jisté, že půjde o finální verzi filmu 680. Což samo o sobě znamená, že se máme hodně na co těšit. Kdo z vás využil možnosti si tento film vyzkoušet, jistě ví, o čem mluvím. Je to zkrátka Polaroid jak má být, sotva si dokážu představit hezčí výsledky. Finální verze by tedy pravděpodobně měla být především stabilnější, méně citlivá na světlo, rychleji se vyvíjející a podobně.


OBJEDNÁVKY PX680 již od 1. května!

Jako první vám přinášíme možnost dopředu si nové filmy objednat. Budete tak mít jistotu, že se na vás dostane hned v první várce. Budete mít jistotu, že budete mezi prvními, kdo si nový film založí do svého natěšeného foťáku ;-) Objednávky spouštíme 1. května. Dodací dobu zatím nemůžeme přesně slíbit, ale budeme vás informovat. Více na e-shopu.

TIP: Podívejte se na galerii snímků z nového filmu na našem Facebooku.

Žádné komentáře:

Okomentovat