čtvrtek 28. dubna 2011

PolaroidLove @ Majáles

V rámci projektu Plasticeum budeme mít na letošním pražském Majálesu malý stánek spojený s výstavou Polaroidových fotografií. Přijďte se podívat, prohrabat se krabicemi starých fotek, nechat se vyfotit, nebo si třeba vyzkoušet peeling!

Plasticeum je vlastně takové recyklované a recyklovatelné muzeum, prostor postavený ze starého nábytku a dalších zajímavých předmětů nalezených na sběrných dvorech. Najdete v něm výstavy, trash design shop, workshopy, graffiti battle a mnoho jiného. A především náš malý stánek...

Označte se na Pola-fotce!
Majáles začíná průvodem, na kterém nebudeme chybět. Vznikne z něj Pola-fotoreportáž, která bude v Plasticeu vystavena. Každý, kdo se na fotce najde, může se na ní "označit". Jistě to znáte z Facebooku, zkoušel to už ale někdo ve skutečném životě? Máte možnost ;-) Zakroužkujte se, přikreslete si rohy, vousy nebo prsa. Připište svůj kontakt a my vám fotku pošleme.

Výstava
V rámci našeho skromného koutku si můžete prohlédnout malou výstavu Polaroidových fotek v jednotlivých tématických sériích. Můžete se nechat unést instantní atmosférou, prohlédnout si ta nejpovedenější díla od nás i našich čtenářů.

Plážová párty
I když to tak možná v posledních dnech nevypadá, léto se blíží. Kdo bude chtít jeho blížení se trochu urychlit, může se nechat vyfotit Polaroidem na naší plážové scénce, fotku si odnést domu, anebo ji na místě vystavit a třeba doufat, že mu někdo přikreslí tak pěkný knírek, až ho to donutí ke změně image.

Hrabárna a off-line shop
Prohrabejte se krabicí desítek našich fotek, osahejte si jednotlivé typy filmů a poznejte rozdíly mezi nimi na vlastní kůži! Který se vám zalíbí nejvíce, můžete si rovnou zakoupit v naší off-line verzi obchodu, kde vám nabídneme to nejlepší z našeho e-shopu.

Je libo peeling?
Budete mít možnost zeptat se, vyzkoušet si a podívat se na některé postupy a triky, o kterých jsme psali. Pokud se vám zdál peeling podle našeho návodu složitý nebo nepochopitelný, tohle je ideální příležitost, jak si ho vyzkoušet.

Pražský Majáles se koná 6. května ve Stromovce, začíná průvodem od 11.30 z Náměstí republiky. Přijďte se podívat! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat