úterý 24. května 2011

PolaroidLove @ Mixela

Už se to blíží! Vernisáž výstavy Mixela, které se účastníme, proběhne ve čtvrtek 26.5. od 19.hodin. Budeme vystavovat koncept nafocený naší krásnou SLR680 společně s našimi čtenáři. Přijďte se podívat, bude to stát za to :-)

Výstava Mixela je tradiční setkání mnoha spřátelených umělců, nejen fotografů. Letošní ročník proběhne s pražském Karlíně, v prostoru Underground. Tématem výstavy je Konfrontace. Na vernisáži mimo fotografií a dalších děl uvidíte hudební vystoupení, videoprojekce a další. K dispozici bude bar a určitě spoustu zábavy.

PolaroidLove bude vystavovat jeden větší společný koncept (autory jsou Tomáš Nosek, Michal Čáp, Gabriel Fragner, Anna Gutová, Klára Růžičková a Jan Hrubý) plus koncepty malé, osobní (Vojtěch Kaštánek, Šimon Vejvančický a další).

Rádi bychom vás tímto pozvali hlavně na vernisáž probíhající ve čtvrtek. Výstava bude pravděpodobně probíhat týden, nicméně vzhledem k vlhkosti prostoru si mnoho autorů svoje díla odnese dříve a tak bude vernisáž jedinou příležitostí vidět vše pohromadě.

Těšíme se na vás!

čtvrtek 26.5.2011 od 19hod
prostor Underground
Křižíkova 45, Praha 8 – Karlín

2 komentáře: