pondělí 16. května 2011

PX600 Poor Pod: zaexperimentujte si se svým Polaroidem za pár korun

Impossible v minulých dnech začal prodávat zatím nejlevnější filmy pro Polaroidy řady 600/SX70 a nabízí tak skvělou šanci vyzkoušet si focení s nimi i těm, kteří k tomu zatím nepřičuchli, protože se jim zkrátka nechtělo vyhodit tolik peněz, stejně jako nabízí zkušeným Polaroidistům možnost si pořádně zaexperimentovat. PX600 v edici Poor Pod. Pojďte si tedy vyzkoušet, kam až s Polaroidem můžete!

Tento film není žádnou novinkou, jedná se vlastně o klasické PX600 UV+ Black Frame, tedy klasický černobílý film s citlivostí 600ASA a zvýšenou UV ochranou, který má navíc černý rám a především je z edice Poor Pod. To znamená, že má výrobní vadu a fotky mohou obsahovat neexponované části, nebo se rozlepovat. Impossible uvádí, že se chyba většinou vyskytuje zhruba na 1-4 fotkách v balíčku.

Chyba je to jistě nepříjemná, ale na druhou stranu vypadá podle nás docela zajímavě a dotváří tak obraz fotky, které dodává takový zvláštní punc. Mnoho z nás jistě fotí Polaroidem proto, že se nám líbí určitá nejistota jak fotka dopadne, co z ní vlastně vyleze. Líbí se nám to očekávání a určitá nedokonalost, která občas dokáže s fotkami dělat divy. Poor Pod filmy jsou tak vlastně takové dohnání Polaroidu ještě dál - výsledek je nejistý, ale vždycky zajímavý a o zábavu je tak postaráno ;-)

PX600 Poor Pod je podle nás skvělou příležitostí trochu si zaexperimentovat, vyzkoušet si, co se dá všechno s fotkami dělat a jak si s nimi můžeme hrát. Zároveň nabízí možnost vyzkoušet si focení Polaroidem i těm, kteří to doteď nezkusili, protože jim cena zkrátka připadala příliš vysoká.

Ať už patříte mezi ty, kdo s Polaroidem fotí, anebo mezi ty, kterým se Polaroidy jenom líbí, určitě je to zajímavá příležitost. Těšíme se na vaše experimentální fotky. Pusťte se s námi do nového dobrodružsví, vyzkoušejte s fotkami uplně všechno. Strčte je do trouby, do mrazáku, počmárejte je temperama, vyvolejte je pod vodou, poškrábejte obrazovou vrstvu... když vymyslíte něco skutečně nového a originálního, máte u nás PolaroidLove tašku! ;-)

Filmy PX600 Poor Pod najdete v našem e-shopu:

Žádné komentáře:

Okomentovat