pondělí 11. července 2011

Léto je tady - užijte si ho s námi! :-)

Abychom vám pomohli zpříjemnit si tyto parné letní dny, připravili jsme pro vás hned dvě akce. I v případě, že vás dostatečně neosmaží sluníčko, naše letní nabídka určitě nenechá chladným vůbec nikoho ;-) O co se jedná?

PolaroidLove SUMMER COLLECTION
Připravili jsme pro vás dva letní balíky, ideální přímo na dovolenou a za super cenu. Jeden je pro fanoušky Polaroidu, druhý pro fanoušky Lomografie. Oba obsahují originální PolaroidLove tašku a slušnou zásobu filmů. Lomo balíček navíc obsahuje skvělý foťák Action Sampler podle vlastního výběru, který by určitě neměl chybět ve výbavě žádného aktivního cestovatele ;-) Polaroid balíček potom obsahuje slevový kupón na nákup Polaroidu podle vlastního výběru - tak, aby nepřišel nikdo zkrátka. Nabídka a počet balíčků je omezený, tak honem na ně.
Sleva pro stálé zákazníky!
Dlouho jsme přemýšleli, jak odměnit naše stálé zákazníky a ty, kteří nás tak či onak podporují. A protože máme dobrou "letní" náladu, vzali jsme to prostě najednou a odměníme všechny, kteří od nás někdy něco koupili, nebo se u nás alespoň zaregistrovali. Všem nabízíme jednorázovou slevu platnou na veškeré nezlevněné zboží z našeho shopu, a to až do konce letních prázdnin. Všem zaregistrovaným uživatelům tak posíláme e-mailem voucher s 10% slevou.

Děkujeme za podporu! A užijte si léto, prázdniny a dovolenou.. a neváhejte se podělit o fotky ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat