pondělí 8. srpna 2011

PolaroidLove & PiCNiC: další možnost pochlubit se svými úlovky a navíc si s námi zasoutěžit ;-)

Možná už jste na Facebooku zaznamenali, že se 26. srpna zúčastníme akce PiCNiC v Klubovně 2. patro. Určitě se stavte - nejen, že to bude pořádná "instantní párty", ale ještě k tomu skvělá příležitost ukázat světu svoje fotky a navíc ještě vyhrát Polaroid.

PiCNiC je pravidelná a oblíbená párty s DJ Felix!em, na které často vystupují zajímaví hudební hosté. Tentokrát tam budeme místo nich my - zatímco hudbu obstará právě DJ Felix! ;-)

V našem malém workshopu a fotokoutku si budete moci osahat pár Polaroidů, vyzkoušet si pár foto-triků a především se vyfotit nebo nechat vyfotit v retro scénce ve vašem stylovém oblečení. My pak naskenované fotky umístíme na náš Facebook, kde bude probíhat týdenní hlasování formou "Líbí se mi" o nejlepší, nejstylovější a nejšílenější fotku, která vyhraje fotoaparát Polaroid!

Pro ty, kteří raději koukají do fotoaparátu druhou stranou než focený objekt, máme taky zajímavou nabídku. Pošlete nám do pátku 19. srpna svoje nejpovedenější Polaroidové fotky, my z nich vybereme to nejlepší a budeme je po celý večer promítat na plátno na pódiu. Vaše výtvory tak uvidí nejen vaši kamarádi, ale i hromada pravidelných hostů (nebo štamgastů..) stylového klubu 2. patro. Fotky zasílejte na polaroidloveteam@gmail.com, minimální velikost 1000px na delší straně a v rozumné kvalitě.

Těšíme se na vás ;-)

26. srpna, 21.30
Klubovna 2. patro
Dlouhá 37, Praha

Žádné komentáře:

Okomentovat