čtvrtek 29. září 2011

Naše Polaroidy v kamenné prodejně!

Všichni pražáci vědí, že je jejich milované město jasným středem Evropy - alespoň ze zeměpisného hlediska. Dříve jím bývalo i z hlediska kulturního, dneska jím je z hlediska obchodního (máme tu nejvíc nákupních center, možná dokonce více než nočních klubů!). Naše novinka je někde mezi, a tak by měla udělat radost všem ;-) Od tohoto týdne si totiž můžete naše Polaroidy a filmy zakoupit v kamenném obchodě přímo v centru Prahy!

Abychom to upřesnili - není to tak, že bychom se z pohodlí našich otočných počítačových židlí přesunuli za prodejní pult. Domluvili jsme se ale na spolupráci s již známým obchůdkem Happyfeet, který nabízí hromadu originálních retro stylovek, od LP desek, přes šperky
až po dobový design. Naše Polaroidy tam skvěle zapadnou, a tak se spolupráce přímo nabízí.

V útulném Happyfeetu, který najdete nově přestěhovaný přímo do pasáže Lucerna, tak můžete zakoupit několik vybraných Polaroidů, které na vás budou čekat hned za rohem vedle pokladny. Nabídka se bude neustále obměňovat a půjde o kousky, které budou v Happyfeetu exkluzivně - nenajdete je tedy na našem e-shopu (ten bude ale samozřejmě plný dalších Polaroidů!). K dostání zde budou i instantní filmy Impossible a originály Polaroid.

Doufáme, že vám Happyfeet zjednodušší život, a že nebudete muset čekat na zásilky poslané poštou, ani bloudit Prahou ve snaze najít naši základnu. Pasáž Lucerna totiž najde opravdu každý. Neváhejte a běžte se do Happyfeetu podívat co nejdříve. Protože je obchůdek v Lucerně otevřen nově, můžete se v prvním týdnu těšit na prakticky nonstop trvající opening-party, z níž vznikne hromada Polaroidových fotek, které budou v Happyfeetu vystaveny. Navíc je to skvělá možnost osahat si fotoaparát ještě před koupí.

Jak už jsme zmínili, možnost koupit foťáky a filmy přes Happyfeet je jenom možnost navíc. Nadále bude samozřejmě možné osobní převzetí od nás, stejně jako klasický prodej přes e-shop, pro který si šetříme další super nabídky pro nadšence do expirovaných filmů a různých Polaroid specialitek, od SX-70 až po formát 4x5!


První "Happyfeet kousky" stojí za vidění, tak neváhejte dlouho! Určitě se tam potkáme.
Happyfeet Records
Pasáž Lucerna, Praha 1Žádné komentáře:

Okomentovat