úterý 18. října 2011

PolaroidLove: PRVNÍ NAROZENINY!!!

Zdá se to skoro neuvěřitelné, jak ten čas letí, ale je to tak - 20. října je tomu přesně rok, co se "zrodil" server PolaroidLove. Během toho roku vyrostl rychleji, než tomu u dětí bývá. Ty se za rok nenaučí ani mluvit. PolaroidLove si za tu dobu založil e-shop, získal skoro dva tisíce kamarádů a nafotil stovky "uměleckých děl", samozřejmě velké hodnoty ;-) Gratulujeme! A samozřejmě se první narozeniny neobejdou bez pořádných oslav...

TROCHA LEKCE DĚJEPISU...
Původním záměrem bylo vlastně jenom šířit povědomí o instantní fotografii a pokusit se poradit těm, kteří by se do ní rádi ponořili. Proto 20. října minulého roku vznikl tento blog, kde jsme se snažili přinášet vám tipy jak s Polaroidem zacházet, ale i spoustu tipů pro inspiraci, co a jak vlastně touto techikou fotit.


Brzy nám došlo, že vám naše tipy příliš nepomůžou, když nemáte čím ani na co fotit! A tak jsme nejprve zahájili "éru hromadných nákupů filmů", ze které později vzešel PolaroidLove e-shop. K jeho spuštění došlo 6. března 2011 a za těch osm měsíců určitě všem z vás zaplnil pokoje pořádnou zásobou fotoaparátů a filmů za tak výhodných podmínek, že zkrátka nebylo možné odolat ;-)


Protože provozovat e-shop není vůbec žádná zábava, a protože PolaroidLove má být hlavně o zábavě, během roku 2011 jsme pořádali nebo se zúčastnili mnoha foto-akcí. Profotili jsme opravdu neskutečné množství filmů a věřte, že už vážně nemáme kde skladovat prázdné kazety! Připomeňme například výstavu Mixela, kde jsme společně s vámi vystavovali nejeden Polaroidový fotoprojekt, nebo nedávný PiCNiC v klubu 2. patro, kde jsme zase fotky promítali na plátno. Za zmínku určitě stojí i Polaroidové reportáže, při kterých jsme si docela užili - ať už šlo o naše první krůčky s peel-apart filmem, výlet na Impossible výstavu do Vídně, retrootvíračku obchodu GANT nebo nezapomenutelný večer strávený s modelkama z MAXIMu. (samozřejmě čistě pracovně!). A samozřejmě naše oblíbené balónky, jejichž definitivní zakončení vás čeká už velmi brzy!

A DÁL?
A na co se můžete těšit dále? Určitě nás nemine další výstava. Jedna je v plánu na začátek příštího roku... a ještě předtím pro vás chystáme malé výstavní překvapení, těšte se!

Pracujeme taky na spoustě reportáží, ze kterých vás budeme pravidelně zásobovat fotkama.
Co se e-shopu týče, můžete se těšit na další rozšiřování nabídky a samozřejmě na další spolupráci s kamenným obchůdkem HappyFeet, kde už dnes můžete koupit naše foťáky a filmy.


A to nejlepší nakonec - právě začínají práce na novém webu, který nabídne hromadu nových funkcí a samozřejmě lepší, hezčí a polaroidovější design. Rádi bychom na něm poskytli příležitost i vám, čtenářům, podělit se o vaše fotky a triky.

OSLAVUJTE S NÁMI!
Co by to bylo za narozeniny bez pořádné oslavy. I když většinou dostává dárky oslavenec, jednoroční dítě stejně žádný dárek (možná kromě plenek?) nevyužije, a tak se rozhodlo obdarovat svoje okolí naopak ono. Možná byste čekali něco hnědého a páchnoucího, ale snažili jsme se o opak. A tak jsme pro vás připravili speciální narozeninovou nabídku!

Takže pokud ještě nemáte svého instantního kamaráda, teď je ta pravá chvíle. Až do konce měsíce (nebo vyprodání zásob) totiž nabízíme narozeninový balíček Polaroid 636CL + film PX600 UV + za pouhých 890,-Kč! Nabídka platí od 20. do 31. října. pro první tři nejrychlejší.

Aby ale nikdo nepřišel zkrátka, všem registrovaným uživatelům na našem e-shopu ve čtvrtek 20. října rozešleme narozeninový 10% slevový kód na všechno zboží. Kdo ještě není registrován, má poslední šanci! Kód platí do 31. října.

NAROZENINOVÁ PÁRTY?
Vzhledem k tomu, že jsme nad PolaroidLove strávili rok práce (a samozřejmě zábavy!), je načase to pořádně zapít. Příležitostí bude hned několik a všude budete vítáni! Založili jsme Facebookovou událost, kde se postupně dozvíte všechny naše alkoholické plány. Všude nás budete moct navštívit, zapít narozeniny s námi a samozřejmě se zeptat na cokoli ohledně instantní fotografie (...raději v dřívějších hodinách). Těšíme se! Více ZDE.

A mimochodem, jedno místo už je jasné teď - stavte se za námi v sobotu na Cakebreak, kde budeme mít malý fotostánek. Více info ZDE.


Díky všem, kteří s náma ten rok vydrželi, kteří nás podpořili a pomohli nám! Díky všem fanouškům a čtenářům. A samozřejmě díky Impossible, bez kterých by nám dnes z instantního světa zbyly tak maximálně polévky.


Žádné komentáře:

Okomentovat