pondělí 31. října 2011

PolaroidLove @ TataBojs!


Určitě jste zaznamenali současné turné skupiny Tata Bojs, která objíždí Českou republiku po trase ve tvaru ležaté osmičky. Podařilo se nám s klukama domluvit a nafotit Polaroidovou reportáž z příprav jejich pražského koncertu i z akce samotné! Byla to hromada práce a ještě větší hromada profoceného materiálu všech druhů. Vzniklo přes sto fotografií a na část z nich se můžete podívat už teď na našem Facebooku! :-)


Koncert stál skutečně zato, Tata Bojs tradičně předvedli skvělou vizuální show, a tak byla celá akce pro naše Polaroidy jako dělaná. Během příprav, zvukových zkoušek a organizace jsme vyzkoušeli prakticky všechny dostupné druhy instantních papírů.


Během koncertu jsme pak z první řady (uhýbajíce nebezpečné kamerové jízdě!) čekali na zaznamenání těch nejlepších momentů: vypuštění létajícího balónu, taneční skupinu, Mardošovy pověstné skoky, hosta Vladimíra 518 a další. Super zážitek!


A mezitím? Mezitím se nám podařilo nafotit několik pola-portrétů celé skupiny, která velmi ochotně pózovala před naší SLR680. Děkujeme!

Fotografií jsme na Facebooku zveřejnili záměrně jen zlomek. Co bude s tím zbytkem? Nechte se překvapit ;-)

Děkujeme Tata Bojs za ochotu a za spolupráci, bylo to super!


Žádné komentáře:

Okomentovat