neděle 13. listopadu 2011

Speciální PolaroidLove edice SX-70!

Máme pro vás překvapení, které opravdu stojí zato. Ve spolupráci s brazilskou umělkyní a grafičkou Denise Schwenck jsme zrenovovali další SX-70 a tentokrát jsme ji obdařili unikátním ručně dělaným designem. Podívejte se!

Je to vážně specialitka - takovéhle SXko nikde nenajdete. Denise s jeho malováním strávila několik měsíců, kdy musela vymyslet vhodnou techniku tak, aby na původní kůži držela, barvy byly dostatečně syté a jen tak se nesmyly. Po namalování ale stále nebylo po všem - nevěřili byste, jak dlouho muselo schnout!

Konečně je ale hotové a výsledek je naprosto okouzlující. Můžeme bez nějaké nafoukanosti klidně tvrdit, že jsme teď vlastníky nejhezčího a nejspeciálnějšího Polaroidu všech dob! ;-)Určitě ale nechceme, abyste nám jen všichni tiše záviděli, a tak si buďte jisti, že Denise už má plné ruce práce a jen tak si neodpočine. Máte se hodně, hodně na co těšit.

Mezitím si můžete prohlédnout detailní fotky naší první speciální PolaroidLove edice. A pokud ji chcete vidět naživo? Budete mít hned několik příležitostí, například 10. a 11. prosince na brněnské akci Colonial, kam se chystáme s naším malým fotostánkem.Autorka designu: Denise Schwenck


Žádné komentáře:

Okomentovat