středa 23. listopadu 2011

Vánoce jsou tady!

Opět máme Vánoce na krku, a tak jsme pro vás připravili nějaké ty speciální dárkové nabídky. Rozhodli jsme se usnadnit vám shánění dárků skutečně maximálně. Tady je pár tipů :-)

Jak jste určitě zaznamenali, připravili jsme pro vás speciální Vánoční balíky, ve kterých najdete Polaroid 636CL anebo Polaroid Impulse, k němu černobílý film Impossible PX600 a navíc ještě náš speciální PolaroidLove Vánoční KIT: balící papír a barevnou stuhu. Můžete tak převzít zásilku, rozbalit krabici, prohlédnout si foťák a pak celý balíček během pár minut krásně zabalit a strčit pod stromeček!


K dispozici jsou samozřejmě i samotné Polaroidy a také naše tradiční výhodné balíky. Za zmínku stojí především exkluzivní renovovaná pola-zrcadlovka SX-70 s barevným filmem a bleskem. Jedinečný kousek s pravou kůží pro velké fajnšmekry!


Zajímavé jsou i peel-apart fotoaparáty 220, 230 a 330. Tato starší technologie umožňuje dosáhnout opravdu zajímavých snímků a navíc za rozumnou cenu - filmy do nich jsou balené po deseti snímcích a přitom stojí méně než filmy Impossible.


Klasikou jsou potom "šestistovky" nebo Spectra. Stačí si jen vybrat. Ke každému fotoaparátu z nabídky e-shopu dáváme jednoduchý tištěný manuál, takže je to rozhodně vhodný dárek jak pro ostřílené fotografy, tak pro naprosté začátečníky. Není nic jednoduššího, než naučit se fotit s Polaroidem! ;-)


Je libo LOMO?
Pro ty z vás, kteří holdují spíše lomografii a klasické fotografii, máme zásobu zábavných Action Samplerů, které vyfotí 4 fotky těsně za sebou na jediné filmové políčko. Ideální na focení pohybu! Pokud se chystáte na hory, jasná volba.


Pokud vaši blízcí patří mezi větší hračičky, zkuste LOMO Lubitel 166B. Focení s ním je skutečně zážitek a fotky jsou prostě fantastické. Zlaté ruské ručičky.


Doplňky
Co by to bylo za polaroidového nadšence, kdyby neměl PolaroidLove tričko, že? ;-) Posledních pár kousků naší limitované edice triček a tašek čeká. Doplnit je můžete originálními plackami Impossible. Ať každý vidí, že budoucnost patří jedině Polaroidu!


Určitě nic nezkazíte ani slušnou zásobou filmového materiálu, ať už do Polaroidu, do LOMO fotoaparátů nebo do nějaké té klasiky. Zkuste třeba výhodná balení Impossible PX70 PUSH! nebo expirovaných 35mm LOMO filmů od Polaroidu.

A mimochodem - neodkládejte nákupy dlouho, ať stihneme objednávky vyřídit do Vánoc! Pro opozdilce (a další pražáky) připomínáme možnost nakoupit naše fotoaparáty a filmy i v Happyfeetu v pasáži Lucerna. Více ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat