středa 4. ledna 2012

PolaroidLove: novinky pro rok 2012


Rok 2012 je tady! Mayové předpověděli, že v něm přijde velká změna. Změna, která poznamená životy nás všech. Takže už tehdy nejspíš věděli, co pro vás v PolaroidLove chystáme! ;-) Přečtěte si o našich novinkách pro letošní rok.

Tou první a největší změnou bude náš nový web, na kterém usilovně pracujeme. Přinese s sebou spoustu věcí, které podle našeho názoru dosud chyběly - tipy, triky, návody, kalendář akcí a spoustu dalších informací. A především galerii, kam budou moci všichni čtenáři nahrávat svoje pola-snímky! Na tu se obzvlášť těšíme. Dokonce i náš e-shop čeká na řadu změn.

Chtěli bychom v roce 2012 konečně uskutečnit všechny ty věci, na které se už dlouho chystáme, ale z nedostatku času na ně dosud nedošlo. Proto se můžete těšit například na workshopy. První z nich proběhne v Praze ve spolupráci s projektem CreativeGate, a to už 25. února. Více informací už velmi, velmi brzo :-)


Máme ale dobrou zprávu i pro nepražáky - chystáme výstavu v Brně, kterou bude - při troše štěstí - následovat zavedení možnosti osobního odběru v Brně (podobnou formou, jako v pražském HappyFeetu). A workshop tamtéž? Nechte se překvapit!

Naším cílem je samozřejmě také zpropagovat Polaroid i u těch, kteří jsou jím zatím nepoznamenaní. Proto nás najdete například na narozeninách Rádia Wave (14. ledna v MeetFactory, více info zde), proto jsme se podíleli na novém čísle časopisu Temnokomorník a proto nás taky hledejte v dalších médiích, kde byste to určitě nečekali... ;-)

Pilně taky pracujeme na možnosti půjčování Polaroidů. Určitě by si mnozí z vás rádi vyzkoušeli nějakou to SX-70, SLR680 nebo Type 100, že? Už brzy to bude možné. A zadarmo.

Poslední zásadní novinkou je naše odhodlání pustit se do renovací Polaroidů SX-70. Už jste mohli zaznamenat nádhernou speciální edici od Denisy Schwenck, stejně jako čistě provedenou renovaci černého SXka na našem e-shopu. Rozhodně nejsou posledními!


Mezitím bychom rádi rozšířili naši spolupráci s HappyFeetem, kde vám určitě nabídneme širší sortiment a větší možnosti. Rozhodně budeme pokračovat ve focení dalších a dalších akcí, a tak nás jistě potkáte ;-) V rukávu máme schovaných ještě hromady tipů a rozjednaných spoluprací. Bude to pěkně nabitý rok!

A protože jsme rádi, že jste rok minulý prožili s námi,
chceme vám poděkovat. PolaroidLove byl vždycky především
naším koníčkem, a přestože nás v minulém roce
zaměstnal více než škola a práce dohromady, baví nás to čím dál víc.
A to i díky vám.

Jako poděkování brzy rozešleme všem zaregistrovaným uživatelům na našem e-shopu slevový kupón. Ještě máte šanci stihnout registraci předtím, tak do toho :-)

DĚKUJEME!!!
Michal a Tomáš
polaroidlove.cz

Úvodní fotka by Tomáš Mareček.

1 komentář: