úterý 3. ledna 2012

Temnokomorník 8: celé číslo jenom o Polaroidech!

Speciální číslo tohoto tříměsíčníku o klasické fotografii je tentokrát věnováno kompletně Polaroidu a fenoménu instantní fotografie. Na jeho tvorbě jsme se podíleli a proto vám ho nabízíme přímo na našem e-shopu!

V časopise najdete mimo jiné například rozhovor s Janem Hnízdem (českou polaroidovou legendou, o které jsme psali například tady), recenze několika knih věnujících se Polaroidu, představení zajímavých českých i světových fotografů a portfolio jednoho z nich, tipy na focení s Polaroidem, něco o jeho historii a třeba i o fenoménu jménem Polachrom.

Temnokomorník je nezávislý a neziskový tříměsíčník o fotografii.
"Jsme trochu retro a digitální fotografie nás míjí obloukem. Máme rádi kvalitní staré i současné fotografie, ale k některým "moderním" trendům ve fotografii jsme poněkud skeptičtí. Zajímáme se o světové dění ve fotografii a přitom rádi objevujeme výborné české a slovenské fotografy."

Toto číslo je tak jasnou povinností pro všechny fanoušky instantní fotografie. Určitě nebudete litovat a z časopisu se brzo stane vyhledávaný sběratelský kousek! ;-)

Temnokomorník 8/2011 vychází 6. ledna 2012. K dostání je na našem e-shopu a také v HappyFeetu v pasáži Lucerna, hned u Václavského náměstí v Praze. Na časopis se samozřejmě vztahuje zlevněné poštovné.

Zakoupit Temnokomorník 8/2011 můžete rovnou ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat