středa 16. května 2012

Report: Workshop v Partizánském!

Jak jste možná zaznamenali, koncem dubna jsme se vydali na fotografický workshop na Slovensko. Spolupracovali jsme na něm s UTB ve Zlíně, které tímto děkujeme za pozvání. Tady je krátký report!Ve dnech 23. – 27. 4. 2012 se ukutečnil na Slovensku společný workshop 15 studentů fotografie Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě (VŠVU), Akademie sztuk pięknych Katowice a Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V průběhu těchto dílen se studenti seznámili s provozem firmy Novesta v Partizánském a prostřednictvím různých výrazových prostředků fotografie zobrazovali práci, život i výrobky firmy. Firma Novesta navazuje na výrobní technologii obuvnické firmy Baťa, jež vyráběla ve stejných prostorách. Mnohé ze strojů ještě pamatují firmu Baťa a to je z fotografického hlediska velmi atraktivní.

Studenti měli možnost nafotit svoje projekty mimo jiné právě na naše Polaroidy SX-70 a SLR680. Impossible filmy spolu se šikovnými studenty a tak zajímavým prostředím byly jasnou zárukou toho, že na téhle akci vzniknou opravdu skvělé snímky. My jsme se tomu snažili pomoci alespoň po polaroidově-technické stránce, jakožto jakýsi podpůrný tým :-) Výsledky můžete vidět zde a na našem Facebooku

O tyto povedené snímky dokonce projevil zájem přímo Impossible a tak o jejich autorech určitě neslyšíte naposledy!

Děkujeme UTB za pozvání a všem účastníkům za skvěle strávených několik dní a za nadšení, se kterým se do fotografování Polaroidem pouštěli!


Kompletní galerie ZDE.

Nora Saparova

Veronika Durbakova

Eminen Dukic


Žádné komentáře:

Okomentovat