úterý 8. ledna 2013

Připravujeme workshop v Brně!


Dlouho jsme slibovali, že uděláme další workshop... a dlouho jsme taky slibovali, že uděláme nějakou další akci v Brně. A tak nás, jako správný lenochy, nenapadlo nic lepšího než zabít dvě mouchy jednou ranou - a uspořádat workshop v Brně!

Workshop proběhne v neděli 27. ledna v rámci akce PRO-PHOTOGENIA DAY 2013, která je jakýmsi brněnským fotografickým veletrhem a pořádají ji naši přátelé z fotografické školy Photogenia. Během posledního lednového víkendu se tak v Brně odehraje mnoho zajímavých fotografických workshopů, prezentací a dalších akcí a zároveň proběhne výstava fotografické techniky od mnoha výrobců (na které samozřejmě budeme taky!).V rámci našeho workshopu, který se odehraje v ateliérech Photogenia kousek od brněnského výstaviště, ukážeme nejen základy focení s Polaroidem, ale především
vám podobně jako před rokem v Praze dáme možnost osahat si různé druhy fotoaparátů, vyzkoušet si práci s nimi, nechat si poradit a ukázat všechny možné triky, jak dosáhnout chtěných výsledků. K dispozici budeme mít modelky a dva zajímavé prostory s profesionální světelným vybavením. Zároveň vám ukážeme právě i nasvětlování scény a práci s profesionální technikou pracující s instantní fotografií.

A to nejlepší nakonec - ukážeme vám, jak si polaroidovou fotku přenést na sklo a dodat tak fotografii zcela nový rozměr. Z workshopu si tak odnesete nejen vaše originální polaroidové snímky, ale také libovolný počet fotografií přenesených na sklo a připravených k pověšení na zeď.

Cena workshopu je 3.500,- Kč a obsahuje již vše, co budete potřebovat: fotomateriály Impossible, zapůjčení fotoaparátu, skleněné desky a všechno potřebné vybavení pro přenos. (Je možné si vzít svůj vlastní přístroj).

Workshop bude probíhat skoro celý den a je určen pro 10 účastníků. Vstup je proto nutné rezervovat předem, a to přes náš e-shop nebo stránky společnosti Photogenia, která celou akci zašťiťuje.

Další a podrobnější informace přineseme již brzo. S rezervací workshopu ale neváhejte, protože míst je z důvodu omezené kapacity prostor pouze velmi málo.

Reportáž z pražského workshopu si můžete prohlédnout ZDE
Kompletní fotogalerie je k vidění ZDE.
Vide z pražského workshopu si můžete pustit ZDE.


Těšíme se! V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ozvat.
Michal (777 717 569), Tomáš (604 564 707)
polaroidloveteam@gmail.com


PolaroidLove workshop II. - Brno
27. ledna 2013, 09.00-18.00
Photogenia, Křížkovského 25, Brno
Cena: 3.500,- Kč
Rezervace: ZDE nebo ZDE

Workshop je podporován firmou Impossible a Photogenia.
Více informací o akci Pro-Photogenia Day 2013: ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat