pátek 15. února 2013

Nový web PolaroidLove.cz!Po dlouhém slibování, hromadě práce a spoustě bezesných nocí je to konečně tady a spouštíme novou verzi našeho webu www.polaroidlove.cz. Co je tedy nového a co na něm najdete?


Naše staré stránky byly spíše takovým rozcestníkem na blog, e-shop a Facebook. To bychom chtěli novými stránkami změnit. Měly by sloužit jako místo, kde ihned najdete všechny pola-informace, které hledáte - tipy a triky, novinky o chystaných akcích, kontakty na nás a podobně. Vše přehledně, jednodušše a pěkně pohromadě. I tyto stránky jsou ale úzce provázány s naším Facebookem a blogem, proto si určitě ani ty nemažte z oblíbených položek - budeme na vás zkrátka číhat, kde se dá ;-)


Nový web přináší hned několik zásadních novinek. Zaprvé je dostupný v češtině i v angličtině, a tak si konečně počtou i zahraniční příznivci instantní fotky - pokud tedy budou naší kostrbaté angličtině rozumět. Při tvorbě webu jsme se taky poprvé vlastně zamysleli, co všechno děláme - a detailně a téměř básnicky to sepsali, aby každý skutečně věděl, s čím vším se na nás může obrátit, aniž by nás uvedl do rozpaků. Web ale slouží tak trochu i nám - popsali jsme na něm většinu projektů, na kterých jsme pracovali, a tak je to i takový přehlednější deníček. 


Co je ale tou nejpodstatnější novinkou? Galerie. Tedy, přesněji řečeno - bude tou nejpodstatnější novinkou. Konečně jsme se odhodlali a připravili webovou galerii, do které může naprosto každý nahrát svoje polaroidové fotografie, pochlubit se s nimi, nechat si je zkritizovat nebo si třeba nechat poradit, proč nevyšly tak, jak předpokládal. Zkrátka a dobře ukázat je světu. Jistě, už teď je může nahrávat na galerie zahraniční, nicméně není zajímavější sdílet je s rodící se českou komunitou? Aby toho na vás ale nebylo moc najednou, rozhodli jsme se, že galerii budeme ještě chvilku pilovat a spustíme ji s menším zpožděním. Proto si teď můžete v klidu prohlédnout a pečlivě prozkoumat náš nový web a ve chvíli, kdy se ho dostatečně nabažíte, spustíme galerii, která vás zabaví na další dlouhé zimní večery ;-) Sami se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jaké fotky do ní nahrajete!

Protože web právě spouštíme, chtěli bychom vás poprosit o shovívavost. Je možné, že budeme muset spoustu věcí doladit za chodu, a proto na něm občas narazíte na nějaké chyby. Budeme rádi, když nás na ně upozorníte a když vás příliš nerozčílej. 

Děkujeme a doufáme, že se nové stránky budou líbit!

Žádné komentáře:

Okomentovat