středa 15. května 2013

Stavte se za námi na Open-Air FOTO Festivalu v Českém Krumlově!


O víkendu 8.-9. června proběhne v Českém Krumlově akce s podtitulem "nejfotogeničtější festival roku", na které - samozřejmě - nemohou Polaroidy chybět. Na co se můžete těšit?

Open-Air FOTO Festival je víkendem věnovaným fotografii a určeným laické a odborné veřejnosti i celým rodinám. Nabídne nejnovější trendy, interaktivní výstavy, přednášky, praktické dílny, soutěže a setkání s odborníky z ČR i zahraničí. Festival navíc poctí návštěvou mnoho zajímavých osobností jako Jan Březina, Ondřej Neff nebo třeba Stanislav Petera. Program je docela nabitý - od výstav, přednášek, workshopů až po prezentace techniky nebo večerní glamour párty. 

Celá akce se navíc odehraje v Českém Krumlově, jednom z nejhezčích českých měst, v parádní atmosféře a úžasných kulisách historického centra. Kde jinde si lépe vyzkoušet novou fotografickou techniku?

My z PolaroidLove budeme na festivalu ve spolupráci s krumlovským ateliérem Seidel především fotit. Ateliér Seidel je nádherné místo, fantastický sluncem prosvětlený ateliér uprostřed rozkvetlé zahrady - a právě tam nás najdete, spolu s modelkou a Polaroidem 600SE, se kterým vám předvedeme jak na instantní fotografii. Budete mít možnost osahat si všechny naše Polaroidy, vyzkoušet si focení, nechat se vyfotit, anebo si od nás Polaroid zapůjčit a vydat se po Krumlově sbírat snímky na vlastní pěst. 


Samozřejmě přivezeme i hromadu filmů, fotoalba a podobně. 
Budeme rádi, když se za námi stavíte!

Open-Air FOTO Festival
8.-9. června 2013
Český Krumlov

PolaroidLove @ Atelier Seidel
Linecká 272, Český Krumlov

Událost na Facebooku: zde

Žádné komentáře:

Okomentovat