pondělí 26. srpna 2013

TIP: FOTO č. 13 se věnuje instantní fotografii!


Třinácté číslo časopisu FOTO se věnuje fenoménu instantní fotografie, a je tak jakýmsi "must-have" pro všechny Polaroidové fandy. Na jeho tvorbě jsme se podíleli, část článků i fotek je od nás, a tak vám ho můžeme pyšně doporučit :-)

Najdete v něm rozhovory s autory, kteří se Polaroidu věnují (Jozef Mičian a Gabriela Ksandr), jež vám třeba zprostředkují trochu inspirace a především pocitu, že v tom nejste sami - Polaroid si zkrátka opět vybojoval svoje místo na slunci a články v tomto čísle FOTO jsou toho důkazem. 

V časopise je ale i článek o fenoménu Polaroidu obecně, článek o zkušenostech s focením s SX-70, tedy nejpopulárnějším a zřejmě nejlepším Polaroidem vůbec, i pár kratších tipů, doporučení a podobně. Za zmínku rozhodně stojí návod na využití negativu z instantních filmů FujiFilm FP od Jana Suchardy, anebo technický článek, který by vám měl pomoci s orientací mezi jednotlivými typy instantních fotoaparátů. 


Jsme z časopisu nadšeni a věříme, že jde FOTO správnou cestou a je jednoznačně nejlepším fotografickým časopisem u nás. Proto máme z instantního čísla takovou radost, že jsme se rozhodli napsat o něm i sem. Rozhodně totiž stojí za přečtení nebo alespoň prolistování u nás v Polagraphu :-)FOTO č. 13 je možné koupit na našem e-shopu i v Polagraphu.

Žádné komentáře:

Okomentovat