čtvrtek 21. listopadu 2013

Miniworkshopy aneb představení novinek 4.12. v Polagraphu!


Protože se v poslední době na "instantním trhu" vynořilo spoustu nových a zajímavých hraček, rozhodli jsme se, že je nejvyšší čas dát vám příležitost si je osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. A jak lépe než formou workshopu - i když jenom malého, krátkého a spíše jen tak pro zábavu. A hned nadvakrát.

ZMĚNA! Rozhodli jsme se sloučit oba workshopy v jeden. Platí tedy pouze datum 4. prosince.. a náš instantní večer si tedy trošku prodloužíme :-)

Impossible Instant Lab, Lomography Smartphone Scanner, nové filmy Impossible, Instax Mini 90s... a k tomu spoustu zajímavých starých Polaroidů, jež se nám dostaly do rukou - no řekněte, nestojí to všechno za vyzkoušení? Protože je toho ale hodně a času před Vánoci máme určitě všichni málo, rozhodli jsme se udělat dvě mini-akce. 

Digitálně?
V první části, společně s tím nejpovolanějším odborníkem, Tomášem Tesařem z iPhoneFoto.cz, ukážeme jak funguje InstantLab a Smarthopne Scanner - dvě hračky, které vtipně spojují klasickou a instantní fotografii s tou digitální, resp. mobilní. Ale přitom nabízí mnoho možností kreativního využití, jež není úplně dle přilženého manuálu - fotogramy, dvojexpozice, vytváření animací či další. Proto si chceme v rychlosti nejen s těmito hračkami pohrát, ale i se ponořit do hloubky experimentování s nimi!

Klasicky!
Až se dostatečně vyblbneme s našima iPhonama, bude ta pravá chvíle vrátit je do kapsy a oprášit skutečné Polaroidy - a proto hned následující týden ukážeme naše nové přírůstky mezi instantními fotoaparáty. Je to především úplně nový Instax Mini 90s - první Instax, který nabízí nějaké možnosti nastavení a hraní si s tím, jak bude fotka vypadat. Ale mimo to máme třeba staré dobré čtyřočko Polaroid Studio Express či pěknou sbírku krásných SX-70, s nimiž vyzkoušíme co umí zcela nové Impossible filmy.
Obě akce budou sice zadarmo, ale abychom se vám při nich mohli plně věnovat, budou pro maximálně 15 účastníků. A proto je potřeba, abyste se na vybranou akci předem přihlásili - abychom věděli, kdo přijde a na koho se máme připravit :-)

Termín a přihlášení

4. prosince:
- 18:00 - 21:00, Polagraph
- INSTANTLAB + SMARTPHONE SCANNER, POLAROID + INSTAX a vyzkoušení novinek
- zdarma, maximálně 15 účastníků - PŘIHLÁŠKA MAILEM (info@polaroidlove.cz)

Mrkněte na naše krátké video, jak funguje InstantLab - a jak vypadá nový Instax Mini 90s. Obojí si budete moct vyzkoušet :-)  Žádné komentáře:

Okomentovat