sobota 14. prosince 2013

Spustili jsme webovou galerii, kam můžete nahrávat svoje polaroidové fotky!


Konečně. Dlouho jsme to slibovali a dlouho odkládali, ale konečně je to tady - po bezesných nocích se nám podařilo zprovoznit webovou galerii, ve které se budete moci pochlubit svými nejlepšími polaroidovými fotkami. 

Je to věc, o které si myslíme, že dosud hodně chyběla. Každý se přece chce podívat, co na Polaroid fotí lidé okolo něj - a zároveň ukázat světu svoje nejpovedenější snímky. Jistě, většina z nás je určitě má nahrané na Facebooku, ale proč se o ně nepodělit s těmi, které to skutečně zajímá - s dalšími instantními nadšenci? 


Samozřejmě, že čistě polaroidové galerie už na internetu existují, ale přecejen nám přišlo zajímavější konfrontovat své snímky raději s dalšími obyvateli malé české kotliny, než s fotografy z celého světa. Každého přece více zajímá co s Polaroidem dělá ta pěkná blondýna, kterou posledně potkal v Polagraphu, no ne? ;-)

Snažili jsme se používání galerie co nejvíce zjednodušit. Proto můžete použít registraci z našeho e-shopu a nemusíte se registrovat znovu, a proto má vlastně jenom pár ovládacích prvků a funkcí. Umožní vám uploadovat 3 fotografie denně, napsat k nim popisek (a typ fotoaparátu a filmu), řadit je do alb.. a komentovat či "lajkovat" fotky ostatních uživatel. Nic víc, nic míň.


Galerie samozřejmě ještě nefunguje zcela dokonale, přecejen je to takové novorozeně - ale právě proto si myslíme, že je ideální čas vám ji ukázat a na základě vašich zkušeností potom postupně vylepšovat. Takže - do ní! 

Nemůžeme se dočkat až uvidíme vaše snímky. Vážně - jsme sami hrozně zvědaví, jaké zajímavé fotky díky vám vznikají. A abychom vám to dokázali, máme v hlavě plno nápadů, jak ty nejlepší z vás ocenit a motivovat. Více už brzo!
Tak hurá na to! :-)
www.polaroidlove.cz/gallery

Žádné komentáře:

Okomentovat