sobota 11. října 2014

PolaroidLove MINI Tour: Bratislava a Vídeň - TEASER #1


Ahoj z Mnichova! Včera a předevčírem jsme s naším MINI Cooperem projeli křížem krážem Bratislavu a Vídeň. Navštívili jsme skutečně hromadu (nejen) polaroidových míst a už brzo vám přineseme článek o tom, co v těchto městech stojí za vidění. 

Bratislava i Vídeň, dvě metropole ležící jen pár desítek kilometrů od sebe, jsou pro Polaroid zásadnější než možná tušíte. Jistě, o prvním Impossible Partner Store jste už určitě slyšeli, ale co například o klucích z Instant Addicts, kteří stojí skoro za všemi velkoformátovými Polaroidy dneška? Anebo třeba o Supersense, největším čistě analogovém obchodě na světě? 


Bratislava ani Vídeň ale samožřejmě nejsou jenom o Polaroidech, a proto se můžete těšit i na spoustu tipů pro "normální lidi", jako jsou třeba kavárny, restraurace, bary či architektonicky zajímavé stavby. 

Obě města jsme zkrátka prolezli skr naskrz a vytipovali pro vás ty nejzajímavější místa. Většinu z nich nám ukázali naši pola-průvodci - Marián, Marco a Sarah, tři místní polaroidoví nadšenci, kteří mají k Polaroidům a Impossible tak blízko, jak se nám ani nezdálo. Těště se na článek!


Žádné komentáře:

Okomentovat