čtvrtek 9. října 2014

PolaroidLove MINI Tour právě začíná!


Jak už jste určitě zaznamenali na našem nikdy neutichajícím Facebooku, za podpory MINI Česká republika jsme vyrazili na takovou malou "tour po stopách Polaroidu". 

Novým MINI Cooperem objedeme několik málo evropských měst a přineseme vám z nich hromadu článků, rozhovorů s místními "polaroidisty", ale třeba i tipů, kam zajít na dobré espresso, kam za zajímavou architekturou, na fotografickou výstavu, bleší trh s fotoaparáty anebo třeba na drink. Věnovat se tak budeme Polaroidům a klasické fotce, ale zkrátka i dalším věcem, které by správný foto-cestovatel neměl minout. 

Během celé tour, na jejíž podzimní části strávíme 4 dny (a jejíž druhá část nás čeká na jaře), vás budeme zásobovat fotkami a krátkými tipy na našem Facebooku a Instagramu - stačí sledovat hashtag #PolaroidLoveMINITour. Jakmile se vrátíme do matičky Prahy, zaplavíme vás články, rozhovory a našimi zážitky.

Začínáme právě teď v krásně prosluněné podzimní Bratislavě, po jejíž pola-zákoutích nás provádí Marian z InstantAddicts. MINI jede jako drak a my sotva stíháme fotit. Máte se na co těšit!


AKTUALIZOVÁNO: 
PRVNÍ ČLÁNKY VENKU!
http://polaroidlove.blogspot.cz/2014/10/polaroidloveminitour-bratislava-1.html
http://polaroidlove.blogspot.cz/2014/10/polaroidloveminitour-bratislava-2.html
http://polaroidlove.blogspot.cz/2014/10/polaroidloveminitour-viden-1.html
- http://polaroidlove.blogspot.cz/2014/11/polaroidloveminitour-viden-2-rozhovor.html
Žádné komentáře:

Okomentovat