pondělí 13. října 2014

PolaroidLoveMINITour: Mnichov - TEASER #2


První část naší polaroidové tour je za námi. Bylo to super, užili jsme si to a nafotili jsme toho pro vás tolik, že jsme MINI Coopera fotkami zaplnili až po střechu. Na co se tedy můžete těšit?

O Bratislavě a Vídni jsme vám už řekli a články na vás "vypustíme" co nevidět, ale nejdřív krátké vysvětlení, proč jsme potom pokračovali zrovna do Mnichova. Ten se může zdát jako město, jež pro fotografii nijak extra zásadní není. Ale to by byl omyl! 

Mnichov je obecně jedno z nejzajímavějších německých měst. Má jednu z nejvyšších životních úrovní (a jedny z nejvyšších cen), nejvíce zelených ploch a mnoho dalších nej - a je také místem, kde momentálně probíhá perfektní výstava fotografa Richarda Avedona. Místem, odkud pochází náš MINI - a také místem, kde žije jeden z nejvýznamnějších českých polaroidistů, George Ksandr. 

Tour je tedy za námi, ale vás všechno ještě čeká - naše články a fotky se tady a na našem Facebooku objeví během následujících dní. A až si je přečtete, vzpomeňte si na slavnou větu "James Bond will return", protože na jaře naše tour pokračuje!
Žádné komentáře:

Okomentovat